Telefon +420 737 030 003
E-mail: zeroreal@seznam.cz

Popis

Můžete začít hned stavět!!!

 

 

 

Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnout stavební pozemek již z vyřízeným stavebním povolením a projektem.

Pozemek se nachází v klidné části obce Šitbořic a jeho velikost je 233 m2. Pozemek se nabízí včetně vypracované projektové dokumentace na dvoupodlažní rodinný dům (4 + kk) s garáží, parkovacím místem a menší zahradou za domem.

Případné dílčí změny v projektu a to například dispozice domu a jiné změny lze po domluvě z architektem změnit formou: Změnou stavby před dokončením.

Pozemek sám o sobě není příliš velký ale z dnešního pohledu na bydlení v RD je jeho velikost zcela optimální.

Na pozemku již dříve stál dům , ale vzhledem k jeho stavu byl asanován a z domu zůstal pouze klenutý sklep, který můžete vidět na fotografii. Tento může posloužit budoucímu staviteli jako prostor pro případné uložení zeminy při srovnání pozemku před stavbou domu.

Obec Šitbořice se nachází jen 30 km jižně od Brna a svou občanskou vybaveností a dostupností splňuje dnešní trend v bydlení v rodinném domě s menší zahradou nedaleko hlavního města.

Podrobnější informace ke stavebnímu povolení, pozemku či projektu vám rádi zodpovíme při osobní schůzce u nás v kanceláři popř. po telefonu.

Těšíme se na vás.

 

 


Informace

Vlastnictví: Osobní
Plocha (m2): 233
Lokalita: Šitbořice , Brno - venkov
Prodej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v ŠitbořicíProdej Stavebního pozemku se stavebním povolením v Šitbořicí
Copyright 2018 | Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.eu