Telefon +420 737 030 003
E-mail: zeroreal@seznam.cz

Popis

Prodej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý Lískovec.

Prodej udržovaného rodinného domu na ulici Jemelkova ve Starém Lískovci.

Dům je ihned k nastěhování ,prohlídky domu kdykoli každý den po dohodě.

Dům se nachází v řadové zástavbě rodinných domů na ulici Jemelkova ve Starém Lískovci. Dům má celkem 3 x zastřešené a uzamykatelné parkovací stání, které se nachází za domem a vede k nim příjezdová cesta. Do domu se dá pohodlně dostat jak ze zadní části, tak i z jeho přední části.

Dům disponuje několika místnosti a to tak že po vstupu do domu z jeho přední části je hned za zádveřím předsíň , tři velké pokoje a kuchyně s verandou. Tato se napojuje na zastřešenou chodbu, z níž jsou vstupy do dalších dvou pokojů, druhé kuchyně a koupelny z WC. Dále následuje schodiště na půdu, prostorný dvůr a dílna. Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě je umístěn plynový kotel, který dodává do domu teplo a teplou vodu. Dispozice domu tak nabízí možnost rozdělit nebo užívat dům jako vícegenerační (2x bytová jednotka 3+1 a 2+1).
Ze zastřešené chodby se dostaneme do zahrady domu kde je druhé WC a zastřešená zděná venkovní pergola která se napojuje na velmi pěknou zahradu osázenou ovocnými stromy, dále je zde skleník a výše zmíněná parkovací stání. Dům je napojen na kanalizaci , vedou do něj veškeré sítě a má i zdroj vody z vlastní studny.Dům má nová plastová okna a dveře . Z přední strany je fasáda domu zateplená.

Dům lze využít k účelům bydlení pro jednu až dvě rodiny. Nebo ho lze přebudovat na bytový dům a to díky tomu že poskytuje zadní příjezd a po přebudování části zahrady tak nabízí další potřebné parkovací místa. Dále pak předělání půdních prostor nabízí možnost vybudování další bytové jednotky. Tím pádem by se tento rodinný dům mohl změnit na bytový dům o třech bytových jednotkách z vlastními parkovacími místy , kterých v dnešní době není nikdy dost.V místě je velice dobrá občanská vybavenost škola ,školka ,lékárna ,veterinární ordinace ,obchodní dům,koupaliště .Z domu je to jen pár kroků na zastávku tramvaje i autobusu , cca 15 min do centra .


Informace

Stavba: Cihla
Vlastnictví: Osobní
Plocha (m2): 530
Něco navíc:
Balkón
Terasa
Parkování
Garáž
Sklep
Bezbariérový

Lokalita: Brno - Starý Lískovec
Prodej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý LískovecProdej řadového rodinného domu 5+2 , Brno – Starý Lískovec
Copyright 2018 | Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.eu